The honey community

1710 honeys

California Purple Vetch Honey · Size: 9oz Honey
$24.87/ lb

California Purple Vetch Honey · Size: 9oz Honey

ZSVetch · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
Details →
High Plains Sweet Clover Honey · Size: 9oz Honey
$24.87/ lb

High Plains Sweet Clover Honey · Size: 9oz Honey

ZSClover · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
≈ 13.1× USDA wholesale
Details →
California Coriander Honey · Size: 9oz Honey
$24.87/ lb

California Coriander Honey · Size: 9oz Honey

ZSCoriander · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
Details →
California Pomegranate Honey · Size: 9oz Honey
$24.87/ lb

California Pomegranate Honey · Size: 9oz Honey

ZSPomegranate · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
Details →
California Sunflower Honey · Size: 9oz
$24.87/ lb

California Sunflower Honey · Size: 9oz

ZSSunflower · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
≈ 16.7× USDA wholesale
Details →
Northwestern Buckwheat · Size: 9oz Honey
$24.87/ lb

Northwestern Buckwheat · Size: 9oz Honey

ZSBuckwheat · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
≈ 13.1× USDA wholesale
Details →
California Yellow Star Thistle Honey · Size: 9oz Honey
$24.87/ lb

California Yellow Star Thistle Honey · Size: 9oz Honey

ZSStar Thistle · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
≈ 12× USDA wholesale
Details →
California Eucalyptus Honey · Size: 9oz Honey
$24.87/ lb

California Eucalyptus Honey · Size: 9oz Honey

ZSEucalyptus · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
≈ 14.8× USDA wholesale
Details →
California Black Button Sage Honey · Size: 9oz Honey
$24.87/ lb

California Black Button Sage Honey · Size: 9oz Honey

ZSSage · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
≈ 12.1× USDA wholesale
Details →
Livermore/Fremont Wildflower Honey - Small (4oz) Scoop-able Glass
Raw
$24.92/ lb

Livermore/Fremont Wildflower Honey - Small (4oz) Scoop-able Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $6.23 · 0.25 lb
≈ 15.1× USDA wholesale
Details →
Muth Jar with Honey (36x4oz)
Raw
$24.99/ lb

Muth Jar with Honey (36x4oz)

WPHoney · Winter Park Honey
List price $224.95 · 9.00 lb
Details →
Half Moon Bay Wildflower Honey - Med (8oz) Squeeze-able Plastic
$25.00/ lb

Half Moon Bay Wildflower Honey - Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
Asian Hot Honey - Med (8oz) Squeeze-able Plastic
Raw
$25.00/ lb

Asian Hot Honey - Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Flavored & Infused · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
Details →
Woodside Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Woodside MPlasitc
Raw
$25.00/ lb

Woodside Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Woodside MPlasitc

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
Cupertino Wildflower Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
$25.00/ lb

Cupertino Wildflower Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
Campbell Wildflower Honey - Med (8oz) Squeeze-able Plastic
$25.00/ lb

Campbell Wildflower Honey - Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
Hot Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
OrganicRaw
$25.00/ lb

Hot Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Flavored & Infused · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
Details →
Bonny Doon Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
$25.00/ lb

Bonny Doon Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
Wildflower Honey · 80oz
$25.00/ lb

Wildflower Honey · 80oz

SBWildflower · Savannah Bee Company
List price $125.00 · 5.00 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
Tropical Mango – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
$25.00/ lb

Tropical Mango – Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Tropical · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
Details →
Los Altos Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Los Altos MPlastic
$25.00/ lb

Los Altos Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Los Altos MPlastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
Redwood City Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Redwood M Plastic
$25.00/ lb

Redwood City Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Redwood M Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
Tupelo Honey - Manuka style pack 8oz · 8oz Tupelo Honey - Manuka Honey style jar
Raw
$25.00/ lb

Tupelo Honey - Manuka style pack 8oz · 8oz Tupelo Honey - Manuka Honey style jar

SHTupelo · Smiley Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 12.5× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom Honey · 2 ounce glass hex - case of 24 jars
$25.00/ lb

Orange Blossom Honey · 2 ounce glass hex - case of 24 jars

SHOrange Blossom · Smiley Honey
List price $75.00 · 3.00 lb
≈ 10.9× USDA wholesale
Details →
Holly Honey · 2 ounce glass hex - case of 24
$25.00/ lb

Holly Honey · 2 ounce glass hex - case of 24

SHBrazilian Pepper · Smiley Honey
List price $75.00 · 3.00 lb
≈ 13.9× USDA wholesale
Details →
Wildflower Honey · 2 ounce glass hex - case of 24
OrganicRaw
$25.00/ lb

Wildflower Honey · 2 ounce glass hex - case of 24

SHWildflower · Smiley Honey
List price $75.00 · 3.00 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
Mountain View Wildflower Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Mountain View MPlastic
OrganicRaw
$25.00/ lb

Mountain View Wildflower Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Mountain View MPlastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
Santa Clara Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Santa Clara MPlastic
$25.00/ lb

Santa Clara Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Santa Clara MPlastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
Lehua Blossom – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
$25.00/ lb

Lehua Blossom – Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Lehua · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 13.5× USDA wholesale
Details →
Vacaville Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
$25.00/ lb

Vacaville Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
Horsemint – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
Raw
$25.00/ lb

Horsemint – Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Horsemint · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 9.6× USDA wholesale
Details →
New Zealand MGO 50+ Multifloral Manuka Honey | 4.5 kg Bucket
Raw
$25.20/ lb

New Zealand MGO 50+ Multifloral Manuka Honey | 4.5 kg Bucket

THManuka · The Honey Blossom
List price $249.98 · 9.92 lb
Details →
Raw Single Source Dandelion Honey · 9 oz / 2026
Raw
$25.31/ lb

Raw Single Source Dandelion Honey · 9 oz / 2026

AFHoney · Ames Farm
List price $14.25 · 0.56 lb
Details →
Los Altos Wildflower Honey 10 Bear Box · Altos 10bear
$25.59/ lb

Los Altos Wildflower Honey 10 Bear Box · Altos 10bear

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $40.00 · 1.56 lb
≈ 15.5× USDA wholesale
Details →
Raw Sourwood Honey · Weight: 16 oz. Three Pack
Raw
$25.65/ lb

Raw Sourwood Honey · Weight: 16 oz. Three Pack

BBSourwood · Built By Bees
List price $76.95 · 3.00 lb
Details →
Clover Honey – Small (4oz) Scoop-able Glass
Raw
$26.00/ lb

Clover Honey – Small (4oz) Scoop-able Glass

M&Clover · Mike & Niki's Honey
List price $6.50 · 0.25 lb
≈ 13.7× USDA wholesale
Details →
Eucalyptus – Small (4oz) Scoop-able Glass · Eucalyptus Small
$26.00/ lb

Eucalyptus – Small (4oz) Scoop-able Glass · Eucalyptus Small

M&Eucalyptus · Mike & Niki's Honey
List price $6.50 · 0.25 lb
≈ 15.5× USDA wholesale
Details →
Lil' Sweetie · Tupelo +Tupelo / Combination / 2 Pack
$26.00/ lb

Lil' Sweetie · Tupelo +Tupelo / Combination / 2 Pack

SBTupelo · Savannah Bee Company
List price $13.00 · 0.50 lb
≈ 13× USDA wholesale
Details →
Lavender Infused Honey, 8oz.
OrganicRaw
$26.00/ lb

Lavender Infused Honey, 8oz.

MCLavender · Mill Creek Apiary
List price $13.00 · 0.50 lb
Details →
Christmas Holly Honey – Small (4oz) Scoop-able Glass
Raw
$26.00/ lb

Christmas Holly Honey – Small (4oz) Scoop-able Glass

M&Brazilian Pepper · Mike & Niki's Honey
List price $6.50 · 0.25 lb
≈ 14.4× USDA wholesale
Details →
Sage – Small (4oz) Scoop-able Glass · Sage Small
Raw
$26.00/ lb

Sage – Small (4oz) Scoop-able Glass · Sage Small

M&Sage · Mike & Niki's Honey
List price $6.50 · 0.25 lb
≈ 12.7× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom Honey · 80oz
$26.00/ lb

Orange Blossom Honey · 80oz

SBOrange Blossom · Savannah Bee Company
List price $130.00 · 5.00 lb
≈ 11.4× USDA wholesale
Details →
Sea Salted Honey · 8oz.
Raw
$26.00/ lb

Sea Salted Honey · 8oz.

MCFlavored & Infused · Mill Creek Apiary
List price $13.00 · 0.50 lb
Details →
Lemon Infused Honey, 8oz.
OrganicRaw
$26.00/ lb

Lemon Infused Honey, 8oz.

MCFlavored & Infused · Mill Creek Apiary
List price $13.00 · 0.50 lb
Details →
Ginger Infused Honey, 8oz.
OrganicRaw
$26.00/ lb

Ginger Infused Honey, 8oz.

MCFlavored & Infused · Mill Creek Apiary
List price $13.00 · 0.50 lb
Details →
Hot Habanero Infused Honey · 8oz.
OrganicRaw
$26.00/ lb

Hot Habanero Infused Honey · 8oz.

MCFlavored & Infused · Mill Creek Apiary
List price $13.00 · 0.50 lb
Details →
Buckwheat – Small (4oz) Scoop-able Glass
$26.00/ lb

Buckwheat – Small (4oz) Scoop-able Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $6.50 · 0.25 lb
≈ 15.8× USDA wholesale
Details →
Canola Flower – Small (4oz) Scoop-able Glass · Canola Small
OrganicRaw
$26.00/ lb

Canola Flower – Small (4oz) Scoop-able Glass · Canola Small

M&Canola · Mike & Niki's Honey
List price $6.50 · 0.25 lb
≈ 13.7× USDA wholesale
Details →
Acacia Honey · 80oz
Raw
$26.00/ lb

Acacia Honey · 80oz

SBAcacia · Savannah Bee Company
List price $130.00 · 5.00 lb
≈ 7.7× USDA wholesale
Details →