The honey community

1710 honeys

Tupelo Honey · 2 pound plastic bottle
Raw
$17.98/ lb

Tupelo Honey · 2 pound plastic bottle

SHTupelo · Smiley Honey
List price $35.95 · 2.00 lb
≈ 9× USDA wholesale
Details →
Cranberry Blossom · 2.5 lb.
$18.00/ lb

Cranberry Blossom · 2.5 lb.

LRCranberry · Laura's Raw Honey
List price $45.00 · 2.50 lb
≈ 6.4× USDA wholesale
Details →
Tupelo Honey 16 oz. Bottle
$18.00/ lb

Tupelo Honey 16 oz. Bottle

SBTupelo · Sleeping Bear Farms
List price $18.00 · 1.00 lb
≈ 9× USDA wholesale
Details →
Chocolate Infused Honey (16oz)
$18.00/ lb

Chocolate Infused Honey (16oz)

SHFlavored & Infused · Sweetnes Honey
List price $18.00 · 1.00 lb
Details →
Tupelo 1 pound
$18.00/ lb

Tupelo 1 pound

BHTupelo · Bee-Haven Honey Farm
List price $18.00 · 1.00 lb
≈ 9× USDA wholesale
Details →
Lemon Infused Honey 16oz
Raw
$18.00/ lb

Lemon Infused Honey 16oz

SHFlavored & Infused · Sweetnes Honey
List price $18.00 · 1.00 lb
Details →
Pure Raw Tupelo Honey · 1lb Tupelo Honey
Raw
$18.00/ lb

Pure Raw Tupelo Honey · 1lb Tupelo Honey

HNTupelo · Honey Next Door
List price $18.00 · 1.00 lb
≈ 9× USDA wholesale
Details →
Ghost Pepper Honey · 8 oz. Glass
$18.00/ lb

Ghost Pepper Honey · 8 oz. Glass

BAFlavored & Infused · Birds and Bees Farm
List price $9.00 · 0.50 lb
Details →
Hot Honey - 8oz
$18.00/ lb

Hot Honey - 8oz

GBFlavored & Infused · Gardner Bees
List price $9.00 · 0.50 lb
Details →
Raw Wildflower Honey - Summer Harvest - 8 oz - NC Honey
Raw
$18.00/ lb

Raw Wildflower Honey - Summer Harvest - 8 oz - NC Honey

KCWildflower · King Cobra Apiary
List price $9.00 · 0.50 lb
≈ 10.9× USDA wholesale
Details →
Raspberry Blossom · 2.5 lb.
$18.00/ lb

Raspberry Blossom · 2.5 lb.

LRRaspberry · Laura's Raw Honey
List price $45.00 · 2.50 lb
Details →
Clover Honey · 2.5 lb.
$18.00/ lb

Clover Honey · 2.5 lb.

LRClover · Laura's Raw Honey
List price $45.00 · 2.50 lb
≈ 9.5× USDA wholesale
Details →
Pure Raw Sourwood Honey · 1lb Sourwood Honey
Raw
$18.00/ lb

Pure Raw Sourwood Honey · 1lb Sourwood Honey

HNSourwood · Honey Next Door
List price $18.00 · 1.00 lb
Details →
Lavender Infused Honey · 8 oz. Glass
$18.00/ lb

Lavender Infused Honey · 8 oz. Glass

BALavender · Birds and Bees Farm
List price $9.00 · 0.50 lb
Details →
Raw Wildflower Honey - Fall Harvest - 8 oz - NC Honey
Raw
$18.00/ lb

Raw Wildflower Honey - Fall Harvest - 8 oz - NC Honey

KCWildflower · King Cobra Apiary
List price $9.00 · 0.50 lb
≈ 10.9× USDA wholesale
Details →
Lavender Infused Honey 16oz
Raw
$18.00/ lb

Lavender Infused Honey 16oz

SHLavender · Sweetnes Honey
List price $18.00 · 1.00 lb
Details →
cinnamon infused honey (16 OZ)
$18.00/ lb

cinnamon infused honey (16 OZ)

SHFlavored & Infused · Sweetnes Honey
List price $18.00 · 1.00 lb
Details →
Vanilla Bean · 2.5 lb.
Raw
$18.00/ lb

Vanilla Bean · 2.5 lb.

LRFlavored & Infused · Laura's Raw Honey
List price $45.00 · 2.50 lb
Details →
Florida Wildflower Honey · 8oz Muth Jar
Raw
$18.00/ lb

Florida Wildflower Honey · 8oz Muth Jar

EHWildflower · East Hill Honey Co.
List price $9.00 · 0.50 lb
≈ 10.9× USDA wholesale
Details →
Blueberry Infused Honey 16oz
Raw
$18.00/ lb

Blueberry Infused Honey 16oz

SHBlueberry · Sweetnes Honey
List price $18.00 · 1.00 lb
≈ 8× USDA wholesale
Details →
Buckwheat Honey · 2.5 lb.
$18.00/ lb

Buckwheat Honey · 2.5 lb.

LRBuckwheat · Laura's Raw Honey
List price $45.00 · 2.50 lb
≈ 9.4× USDA wholesale
Details →
2.25lb Raw Honey FREE SHIPPING
Raw
$18.11/ lb

2.25lb Raw Honey FREE SHIPPING

CVHoney · Champlain Valley Apiaries
List price $40.75 · 2.25 lb
Details →
Hot Honey · 15 oz. glass jar
Raw
$18.12/ lb

Hot Honey · 15 oz. glass jar

SHFlavored & Infused · Smiley Honey
List price $17.00 · 0.94 lb
Details →
B1 Honey Mutondo Medicine Tree Honey · 8.8 oz Jar
Organic
$18.16/ lb

B1 Honey Mutondo Medicine Tree Honey · 8.8 oz Jar

SHTupelo · Smiley Honey
List price $9.99 · 0.55 lb
≈ 9.1× USDA wholesale
Details →
Mesquite – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Mesquite MPlastic
Raw
$18.40/ lb

Mesquite – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Mesquite MPlastic

M&Mesquite · Mike & Niki's Honey
List price $9.20 · 0.50 lb
≈ 13.3× USDA wholesale
Details →
Hot Honey - 12oz
$18.65/ lb

Hot Honey - 12oz

TBFlavored & Infused · The Beekeeper's Daughter
List price $13.99 · 0.75 lb
Details →
Basswood Honey · 15 ounce glass jar
Raw
$18.66/ lb

Basswood Honey · 15 ounce glass jar

SHBasswood · Smiley Honey
List price $17.50 · 0.94 lb
≈ 8.7× USDA wholesale
Details →
California Black Button Sage Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

California Black Button Sage Honey · Size: 24oz Honey

ZSSage · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
≈ 9.1× USDA wholesale
Details →
Midwestern Basswood Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

Midwestern Basswood Honey · Size: 24oz Honey

ZSBasswood · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
≈ 8.7× USDA wholesale
Details →
Mexican Mango · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

Mexican Mango · Size: 24oz Honey

ZSMango · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
Details →
High Plains Sweet Clover Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

High Plains Sweet Clover Honey · Size: 24oz Honey

ZSClover · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
≈ 9.8× USDA wholesale
Details →
California Buckeye Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

California Buckeye Honey · Size: 24oz Honey

ZSBuckeye · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
Details →
California Toyon Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

California Toyon Honey · Size: 24oz Honey

ZSToyon · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
≈ 11× USDA wholesale
Details →
California Purple Vetch Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

California Purple Vetch Honey · Size: 24oz Honey

ZSVetch · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
Details →
Idaho Snowberry Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

Idaho Snowberry Honey · Size: 24oz Honey

ZSSnowberry · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
Details →
California Avocado · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

California Avocado · Size: 24oz Honey

ZSAvocado · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
California Sunflower Honey · Size: 24oz
$18.67/ lb

California Sunflower Honey · Size: 24oz

ZSSunflower · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
≈ 12.5× USDA wholesale
Details →
Hawaiian Christmas Berry Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

Hawaiian Christmas Berry Honey · Size: 24oz Honey

ZSChristmas Berry · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
Details →
Buckwheat Honey · 12oz Jars
Raw
$18.67/ lb

Buckwheat Honey · 12oz Jars

STBuckwheat · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $14.00 · 0.75 lb
≈ 9.8× USDA wholesale
Details →
California Coriander Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

California Coriander Honey · Size: 24oz Honey

ZSCoriander · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
Details →
Hawaiian Wildflower Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

Hawaiian Wildflower Honey · Size: 24oz Honey

ZSWildflower · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
≈ 11.3× USDA wholesale
Details →
Northwestern Chicory · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

Northwestern Chicory · Size: 24oz Honey

ZSChicory · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
Details →
California Pomegranate Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

California Pomegranate Honey · Size: 24oz Honey

ZSPomegranate · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
Details →
Northwestern Blackberry Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

Northwestern Blackberry Honey · Size: 24oz Honey

ZSBlackberry · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
Details →
Alfalfa Honey · 12oz Jar
Raw
$18.67/ lb

Alfalfa Honey · 12oz Jar

STAlfalfa · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $14.00 · 0.75 lb
≈ 9× USDA wholesale
Details →
California Buckwheat Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

California Buckwheat Honey · Size: 24oz Honey

ZSBuckwheat · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
≈ 9.8× USDA wholesale
Details →
California Yellow Star Thistle Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

California Yellow Star Thistle Honey · Size: 24oz Honey

ZSStar Thistle · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
≈ 9× USDA wholesale
Details →
Northwestern Raspberry Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

Northwestern Raspberry Honey · Size: 24oz Honey

ZSRaspberry · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
Details →
Northwestern Meadowfoam Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

Northwestern Meadowfoam Honey · Size: 24oz Honey

ZSMeadowfoam · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
Details →
California Orange Blossom Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

California Orange Blossom Honey · Size: 24oz Honey

ZSOrange Blossom · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
≈ 8.1× USDA wholesale
Details →