The honey community

1711 honeys

California Sage Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
$10.75/ lb

California Sage Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey

ZSSage · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 5.2× USDA wholesale
Details →
High Plains Sweet Clover Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
$10.75/ lb

High Plains Sweet Clover Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey

ZSClover · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 5.7× USDA wholesale
Details →
Hawaiian Christmas Berry Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
$10.75/ lb

Hawaiian Christmas Berry Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey

ZSChristmas Berry · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
Details →
Southwestern Mesquite Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
$10.75/ lb

Southwestern Mesquite Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey

ZSMesquite · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 7.8× USDA wholesale
Details →
California *Local* Wildflower Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
$10.75/ lb

California *Local* Wildflower Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey

ZSWildflower · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 6.5× USDA wholesale
Details →
Northwestern Buckwheat · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
$10.75/ lb

Northwestern Buckwheat · Size: 1 Gallon (12lb) Honey

ZSBuckwheat · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 5.6× USDA wholesale
Details →
Kirk's Hot Honey 12 oz. - Case of 6
$10.80/ lb

Kirk's Hot Honey 12 oz. - Case of 6

SBFlavored & Infused · Sleeping Bear Farms
List price $48.60 · 4.50 lb
Details →
Buckwheat Blossom Raw Honey - 5lb
Raw
$10.80/ lb

Buckwheat Blossom Raw Honey - 5lb

TBBuckwheat · The Beekeeper's Daughter
List price $53.99 · 5.00 lb
≈ 5.7× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom Raw Honey - 5lb Jar
Raw
$10.80/ lb

Orange Blossom Raw Honey - 5lb Jar

TBOrange Blossom · The Beekeeper's Daughter
List price $53.99 · 5.00 lb
≈ 4.7× USDA wholesale
Details →
Saw Palmetto Raw Honey - 5lb Jar
Raw
$10.80/ lb

Saw Palmetto Raw Honey - 5lb Jar

TBPalmetto · The Beekeeper's Daughter
List price $53.99 · 5.00 lb
≈ 4× USDA wholesale
Details →
Wildflower Honey · 6 lb.
$10.83/ lb

Wildflower Honey · 6 lb.

LRWildflower · Laura's Raw Honey
List price $65.00 · 6.00 lb
≈ 6.6× USDA wholesale
Details →
Buckwheat Honey · 6 lb.
$10.83/ lb

Buckwheat Honey · 6 lb.

LRBuckwheat · Laura's Raw Honey
List price $65.00 · 6.00 lb
≈ 5.7× USDA wholesale
Details →
Clover Honey · 6 lb.
$10.83/ lb

Clover Honey · 6 lb.

LRClover · Laura's Raw Honey
List price $65.00 · 6.00 lb
≈ 5.7× USDA wholesale
Details →
Raspberry Blossom · 6 lb.
$10.83/ lb

Raspberry Blossom · 6 lb.

LRRaspberry · Laura's Raw Honey
List price $65.00 · 6.00 lb
Details →
Vanilla Bean · 6 lb.
Raw
$10.83/ lb

Vanilla Bean · 6 lb.

LRFlavored & Infused · Laura's Raw Honey
List price $65.00 · 6.00 lb
Details →
Orange Blossom · 6 lb.
$10.83/ lb

Orange Blossom · 6 lb.

LROrange Blossom · Laura's Raw Honey
List price $65.00 · 6.00 lb
≈ 4.7× USDA wholesale
Details →
Ultimate Florida Honey Sampler
$10.83/ lb

Ultimate Florida Honey Sampler

BHBrazilian Pepper · Bee-Haven Honey Farm
List price $65.00 · 6.00 lb
≈ 6× USDA wholesale
Details →
Mecha Chocolate - Red Wine Pairing Box
$10.84/ lb

Mecha Chocolate - Red Wine Pairing Box

MCFlavored & Infused · Mill Creek Apiary
List price $13.00 · 1.20 lb
Details →
Raw Wildflower Honey · 8.8 oz
Raw
$10.89/ lb

Raw Wildflower Honey · 8.8 oz

CRWildflower · Crystal's Raw Honey
List price $5.99 · 0.55 lb
≈ 6.6× USDA wholesale
Details →
Raw Blueberry Honey · 8.8 oz
Raw
$10.89/ lb

Raw Blueberry Honey · 8.8 oz

CRBlueberry · Crystal's Raw Honey
List price $5.99 · 0.55 lb
≈ 4.8× USDA wholesale
Details →
Sweet Clover Blossom Honey · 1 lb. Plastic
$10.99/ lb

Sweet Clover Blossom Honey · 1 lb. Plastic

BAClover · Birds and Bees Farm
List price $10.99 · 1.00 lb
≈ 5.8× USDA wholesale
Details →
Dutch Clover Blossom Honey · 1 lb. Plastic
$10.99/ lb

Dutch Clover Blossom Honey · 1 lb. Plastic

BAClover · Birds and Bees Farm
List price $10.99 · 1.00 lb
≈ 5.8× USDA wholesale
Details →
Wildflower Blossom Honey · 1 lb. Plastic
$10.99/ lb

Wildflower Blossom Honey · 1 lb. Plastic

BAWildflower · Birds and Bees Farm
List price $10.99 · 1.00 lb
≈ 6.7× USDA wholesale
Details →
Knotwood Blossom Honey · 1 lb. Plastic
$10.99/ lb

Knotwood Blossom Honey · 1 lb. Plastic

BAHoney · Birds and Bees Farm
List price $10.99 · 1.00 lb
Details →
Bean & Pumpkin Honey · 1 lb. Plastic
$10.99/ lb

Bean & Pumpkin Honey · 1 lb. Plastic

BAPumpkin Blossom · Birds and Bees Farm
List price $10.99 · 1.00 lb
Details →
Sonoma Wildflower Honey Milk Pour-able Glass · Sonoma Milk
$10.99/ lb

Sonoma Wildflower Honey Milk Pour-able Glass · Sonoma Milk

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $45.00 · 4.09 lb
≈ 6.7× USDA wholesale
Details →
Cranberry Blossom Honey · 1 lb. Plastic
$10.99/ lb

Cranberry Blossom Honey · 1 lb. Plastic

BACranberry · Birds and Bees Farm
List price $10.99 · 1.00 lb
≈ 3.9× USDA wholesale
Details →
Blueberry Blossom Honey · 1 lb. Plastic
$10.99/ lb

Blueberry Blossom Honey · 1 lb. Plastic

BABlueberry · Birds and Bees Farm
List price $10.99 · 1.00 lb
≈ 4.9× USDA wholesale
Details →
Bee-Haven Honey Sampler
$11.00/ lb

Bee-Haven Honey Sampler

BHOrange Blossom · Bee-Haven Honey Farm
List price $33.00 · 3.00 lb
≈ 4.8× USDA wholesale
Details →
Healthy Honey Bundle: 3 of Our Best Selling Honeys
$11.00/ lb

Healthy Honey Bundle: 3 of Our Best Selling Honeys

BFHoney · Bee Friends Farm
List price $33.00 · 3.00 lb
Details →
Florida Wildflower Honey · 16oz  Dripless Squeeze
Raw
$11.00/ lb

Florida Wildflower Honey · 16oz Dripless Squeeze

EHWildflower · East Hill Honey Co.
List price $11.00 · 1.00 lb
≈ 6.7× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom Honey - Raw and Unfiltered Bulk - 1 Quart (3lbs) · 1 Quart (3 lbs)
Raw
$11.00/ lb

Orange Blossom Honey - Raw and Unfiltered Bulk - 1 Quart (3lbs) · 1 Quart (3 lbs)

THOrange Blossom · The Honey Jar
List price $32.99 · 3.00 lb
≈ 4.8× USDA wholesale
Details →
Clover Blossom Honey · Size: 6lb Honey
$11.00/ lb

Clover Blossom Honey · Size: 6lb Honey

ZSClover · Z Specialty Food
List price $66.00 · 6.00 lb
≈ 5.8× USDA wholesale
Details →
Gallberry 1 Pound Bottle
$11.00/ lb

Gallberry 1 Pound Bottle

BHGallberry · Bee-Haven Honey Farm
List price $11.00 · 1.00 lb
≈ 5.1× USDA wholesale
Details →
California Orange Blossom Honey · Size: 6lb Honey
$11.00/ lb

California Orange Blossom Honey · Size: 6lb Honey

ZSOrange Blossom · Z Specialty Food
List price $66.00 · 6.00 lb
≈ 4.8× USDA wholesale
Details →
California Sage Honey · Size: 6lb Honey
$11.00/ lb

California Sage Honey · Size: 6lb Honey

ZSSage · Z Specialty Food
List price $66.00 · 6.00 lb
≈ 5.4× USDA wholesale
Details →
California *Local* Wildflower Honey · Size: 6lb Honey
$11.00/ lb

California *Local* Wildflower Honey · Size: 6lb Honey

ZSWildflower · Z Specialty Food
List price $66.00 · 6.00 lb
≈ 6.7× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom 2 Pound Bottle
$11.00/ lb

Orange Blossom 2 Pound Bottle

BHOrange Blossom · Bee-Haven Honey Farm
List price $22.00 · 2.00 lb
≈ 4.8× USDA wholesale
Details →
Raw Single Source Sweet Clover Honey · 9 oz / 2026
Raw
$11.01/ lb

Raw Single Source Sweet Clover Honey · 9 oz / 2026

AFClover · Ames Farm
List price $6.20 · 0.56 lb
≈ 5.8× USDA wholesale
Details →
Raw Clover Honey 8 oz bottle · Unit of Measure: Case of 12
Raw
$11.13/ lb

Raw Clover Honey 8 oz bottle · Unit of Measure: Case of 12

HHClover · Hunter's Honey Farm
List price $66.75 · 6.00 lb
≈ 5.9× USDA wholesale
Details →
Raw Wildflower Honey 8 oz Bottle · Unit of Measure: Case of 12
Raw
$11.13/ lb

Raw Wildflower Honey 8 oz Bottle · Unit of Measure: Case of 12

HHWildflower · Hunter's Honey Farm
List price $66.75 · 6.00 lb
≈ 6.7× USDA wholesale
Details →
Vero Local Honey · size: 80oz
Raw
$11.16/ lb

Vero Local Honey · size: 80oz

WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $55.80 · 5.00 lb
Details →
Altamonte Springs Local Honey · size: 80oz
Raw
$11.16/ lb

Altamonte Springs Local Honey · size: 80oz

WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $55.80 · 5.00 lb
Details →
Wildflower Raw Honey - 2.5lb Jar
Raw
$11.20/ lb

Wildflower Raw Honey - 2.5lb Jar

TBWildflower · The Beekeeper's Daughter
List price $27.99 · 2.50 lb
≈ 6.8× USDA wholesale
Details →
Fall Blossom Raw Honey -  2.5lb Jar
Raw
$11.20/ lb

Fall Blossom Raw Honey - 2.5lb Jar

TBHoney · The Beekeeper's Daughter
List price $27.99 · 2.50 lb
Details →
Locust Blossom Raw Honey - 2.5lb Jar
Raw
$11.20/ lb

Locust Blossom Raw Honey - 2.5lb Jar

TBLocust Blossom · The Beekeeper's Daughter
List price $27.99 · 2.50 lb
Details →
Raw Orange Blossom Honey · 17 oz
Raw
$11.28/ lb

Raw Orange Blossom Honey · 17 oz

CROrange Blossom · Crystal's Raw Honey
List price $11.99 · 1.06 lb
≈ 4.9× USDA wholesale
Details →
Raw Vermont Wildflower · 17oz
Raw
$11.28/ lb

Raw Vermont Wildflower · 17oz

CRWildflower · Crystal's Raw Honey
List price $11.99 · 1.06 lb
≈ 6.8× USDA wholesale
Details →
Wildflower Blend · 12 oz. Case - 6 bottles
Raw
$11.32/ lb

Wildflower Blend · 12 oz. Case - 6 bottles

LHWildflower · Local Hive Honey
List price $50.95 · 4.50 lb
≈ 6.9× USDA wholesale
Details →